برگزاری حراج‌های سازمان ‌اموال تملیکی به‌صورت الکترونیک‌‌

در راستای ایجاد فضای رقابتی سالم و شفاف برای عموم مردم کشور، از این پس حراج‌های سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی به‌صورت الکترونیکی از طریق سامانه تدارکات الکتروینکی دولت برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از مرکز توسعه تجاری الکترونیکی (تتا) در راستای ایجاد فضای رقابتی سالم و شفاف برای عموم مردم کشور، از این پس حراج‌های سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی به‌صورت الکترونیکی از طریق سامانه تدارکات الکتروینکی دولت برگزار می‌شود.

آرش عسکری، مدیر سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) در این رابطه اظهار داشت: با توجه به هماهنگی‌های انجام شده با سازمان اموال تملیکی، نخستین حراج در سامانه منتشر شده و در حال برگزاری است.

عسکری افزود: یکی از مهمترین دستاوردهای این حراج ها این است که کالاها به‌صورت تکی فروخته می شود و همه آحاد مردم می‌توانند بدون هیچ محدودیتی دراین مزایده ها شرکت و با قیمت مناسبتری خرید خود را انجام دهند.

وی درباره هزینه ثبت نام برای شرکت در این حراج افزود: ثبت نام رایگان است و نیازی به دریافت گواهی امضا (توکن) هم نیست و علاقمندان می توانند جهت مشاهده و ارسال پیشنهاد قیمت به صفحه نخست سامانه- بخش مزایده- لینک "حراج خرده فروشی اموال تملیکی" یا منوی "آگهی های عمومی" مراجعه کنند.

بنابراین گزارش ثبت نام و ورود از ‌دو آدرس انجام می‌شود:

1- از طریق سایت سامانه ستاد
https://reg.setadiran.ir/reg/ui/web/onlineRegisterationIdentityLoad

(‌پس از ثبت نام، ورود به صفحه نخست سامانه ستاد- بخش "مزایده"- لینک "حراج خرده فروشی اموال تملیکی" یا ورود به منوی "آگهی های عمومی" و سپس انتخات "سازمان اموال تملیکی" از قسمت "دستگاه های اجرایی"‌)

2- از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند

https://sso.my.gov.ir/login

(پس از ثبت نام: انتخاب "ورود به سامانه های ملی و استانی"- "وزارت صنعت، معدن و تجارت"- "مرکز توسعه تجارت الکترونیکی"- "سامانه تدارکات الکترونیکی دولت")

روز برگزاری حراج و ارسال قیمت نیز شنبه‌ 1402.02.16 از 8 صبح تا ساعت 23:59 اعلام شده است.

علاقمندان می توانند جهت اطلاع از جزئیات کالاها و همچنین مطالعه سند راهنمای شرکت در حراج، به سایت سامانه به آدرس setadiran.ir مراجعه ویا با مرکز تماس سامانه ستاد به شماره 1456 (داخلی 5) تماس حاصل کنند.

پایان پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *