تیم ملی والیبال ایران در سومین دیدار انتخابی المپیک به مصاف قطر رفت و هرچند با عملکردی عجیب یک گیم را به حریف واگذار کرد اما در نهایت توانست به نخستین پیروزی خود دست پیدا کند.

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه مسابقات انتخابی والیبال که به میزبانی برزیل برگزار می‌شود، تیم ملی والیبال ایران در سومین دیدار خود عصر امروز از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه به مصاف تیم ملی والیبال قطر رفت و ۳ بر یک به پیروزی رسید. تیم ملی والیبال کشورمان در دو بازی گذشته خود مقابل آلمان و اوکراین شکست خورده بود.
بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال، محمدطاهر وادی، امیرحسین اسفندیار، محمد ولی‌زاده، صابر کاظمی، میثم صالحی، سیدمحمد موسوی و آرمان صالحی را به عنوان لیبرو برابر قطر به میدان فرستاد.

ست اول؛ ۲۵ بر ۲۳ به سود ایران

ست اول پایاپایی پیش رفت و هر دو تیم در تلاش بودند این ست را با پیروزی به پایان برسانند. در نهایت تیم ملی والیبال توانست این ست را با اختلاف دو امتیاز از آن خود کند.

ست دوم؛ ۲۵ بر ۲۳ به سود قطر

در این ست هم قطری‌ها پا به پای ملی‌پوشان ایران بازی کردند. در چندین امتیاز قطری‌ها پیش افتادند که سرمربی تیم ملی هم وقت استراحت گرفت. در پایان ست دوم، تیم قطر به امتیاز ۲۵ رسید، البته عطایی تقاضای بازبینی کرد اما در نهایت این ست به سود قطر به پایان رسید.

ست سوم؛ ۲۵ بر ۱۷ به سود ایران

اولین امتیاز ست سوم برای ایران ثبت شد. در این ست قطری‌ها برخلاف ست‌های قبل بازی پایاپایی ارائه ندادند و اختلاف امتیاز زیادی با تیم ایران پیدا کردند تا ملی پوشان کشورمان برنده این ست شوند.

ست چهارم؛ ۲۵ بر ۲۳ به سود ایران

ملی پوشان کشورمان که از دادن یک ست به قطر به خود آمده بودند هر چند در این ست نمایش بهتری داشتند اما بازهم برابر حریف نه چندان مطرح با مشکل مواجه شدند اما در نهایت موفق شدند قطر را شکست دهند و به نخستین پیروزی خود در رقابتهای انتخابی دست پیدا کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *