درخواست سازمان حمایت از بانک‌ها بابت رفع مسدودی حساب‌های خودروهای وارداتی

رئیس سازمان حمایت در نامه به مدیران بانک‌ها و موسسات اعتباری خواستار رفع مسدودی وجوه حساب‌های طرح اولویت‌بندی خودروهای وارداتی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت صمت، در نامه حسین فرهیدزاده، رئیس سازمان حمایت، آمده است:‌ باعنایت به اعلام نتایج اولویت‌بندی طرح متقاضیان خودروهای وارداتی از طریق سامانه یکپارچه فروش و حسب تصمیمات متخذه مقرر شد همه بانک‌های عامل نسبت به رفع مسدودی حساب وکالتی به مبلغ 500 میلیون تومان مربوط به طرح خودروهای وارداتی به نام این سازمان اقدام کنند.

مستدعی است ضمن تسریع در رفع مسدودی حساب همه متقاضیان این طرح، با رعایت ضوابط و مقررات بانکی در خصوص پرداخت سود سپرده‌های مذکور دستور فرمایید نسبت به ابلاغ و اطلاع‌رسانی موضوع به همه شعب مرتبط اقدام و نتایج به این سازمان منعکس شود.

در بخش دیگری از این نامه آمده است: بدیهی است برداشت مبالغ مذکور به منزله انصراف و حذف اولویت در این طرح نبوده و چنانچه متقاضیان در طرح‌های دیگر فروش خودرو شرکت نکنند می‌توانند در مهلت مقرر و بر اساس اولویت‌بندی اعلامی و فرآیندهای مربوطه نسبت به خرید خودروی خود اقدام کنند.

پایان پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *