شیراز- طی مراسمی از «فرزاد بادپا» که با اقدام به موقع و شجاعانه خود، فرد تروریست را در حرم مطهر شاهچراغ (ع) زمین گیر کرد، تقدیر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)، عصر چهارشنبه در حاشیه این مراسم تقدیر گفت: امروز این توفیق را داشتیم که از آقای فرزاد بادپا از خدام حرم مطهر شاهچراغ (ع) که با سرعت عمل خاص خود و اقدام به جا و قبل از اینکه تروریست مهاجم بتواند اهداف گسترده‌ای که در سر داشته را دنبال کند مهار کرد تقدیر کنیم.

عارف نوروزی افزود: این جوان با اقدام شجاعانه خود مانع از وارد آمدن خسارت‌های بیشتر شد.

وی ادامه داد: علاوه بر وی، توفیق قدردانی از مادر بزرگوار ایشان نیز حاصل شد و امروز سپاسگزاری مجموعه تشکیلات انقلابی را به ایشان ابلاغ کنیم که با این احساس مسئولیت و مسئولیت شناسی و اقدام به موقع باعث جلوگیری از آسیب بیشتر شدند.

فرزاد بادپا، الگوی شجاعت و نوع دوستی است

استاندار فارس هم گفت: خدا را شاکریم که در بین جوانان عزیز ما و رویش‌های انقلاب هستند اینگونه الگوهایی از شجاعت و نوع دوستی که توجه آنها به جان دیگران بیش از جان خودشان است و به هم نوعان خودشان بیشتر فکر می‌کنند.

محمد هادی ایمانیه افزود: خداوند در بین همه اقشار الگوها و حجت‌هایی قرار می‌دهد که دیگران فردای قیامت نگویند که شرایط مناسب نبود.

وی ادامه داد: پس از این اقدام شجاعانه امروز ارگان‌های مختلف درخواست می‌کنند که آقای بادپا کارمند آن مجموعه شود چرا که بدون هیچ چشم داشتی فداکاری کرده و تنه به خاطر اینکه وظیفه خود را در قبال حرم مطهر و همنوعان خود انجام داده است.

استاندار فارس، با بیان اینکه هیچ حمایت مادی جبران این اقدام شجاعانه را نخواهد کرد افزود: مقرر شد که یک قطعه زمین به همراه هزینه ساخت، تقدیم وی و خانواده ایشان شود.

ایمانیه گفت: البته پیش از تشکر و قدردانی از این جوان شجاع باید از مادر او قدردانی کرد که یک شیرمرد را تربیت کرده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *