فصل گرما بدون خاموشی برق خانگی سپری شد/ وزیر نیرو مژده یک خبر خوب در هفته پیش‌رو را به مردم داد

وزیر نیرو با اشاره به طراحی ۱۴۰ اقدام اساسی برای تامین برق فصل گرم گفت: یک اقدام از ۱۴۰ اقدام اساسی صنعت برق برای مردم شریف اتفاقات بسیار ویژه و مثبتی را رقم می‌زد و یک خبر خوب است که در هفته پیش‌رو و روز دوشنبه ۱۱ اردیبهشت آن را به سمع و نظر مردم می‌رسانیم.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو، علی‌اکبر محرابیان گفت: سال گذشته ما توانستیم، فصل گرم را بدون خاموشی بخش خانگی به اتمام برسانیم و همچنین نیاز صنعت و بخش کشاورزی به انرژی لازم برای تولید را تامین کنیم که رکوردهای افزایش تولید صنایعی نظیر فولاد و سیمان و همچنین تولید محصولات کشاورزی این مسئله را تایید می‌کند.

وزیر نیرو در بیان برنامه‌ریزی وزارت نیرو برای تابستان سال 1402 گفت: بلافاصله بعد از عبور از فصل گرم سال 1401، برنامه‌ریزی برای بهبود شرایط در فصل گرم سال 1402 رقم خورد و این‌بار در 140 اقدام اساسی در دستورکار قرار گرفت، تا به نقطه مطلوب‌تری به لحاظ تامین انرژی برسیم.

*وعده خبر خوش وزیر نیرو

وزیر نیرو ادامه داد: یک اقدام از 140 اقدام اساسی صنعت برق برای مردم شریف اتفاقات بسیار ویژه و مثبتی را رقم می‌زد و یک خبر خوب است که امید است در هفته پیش‌رو و روز دوشنبه ۱۱ ازدیبهشت آن را به سمع و نظر مردم می‌رسانیم.

پایان پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *