نخستین جشنواره ملی جهادگران عشایری و دامپزشکی برگزار می شود

در آستانه روز بسیج عشایری (۲۹اردیبهشت)سازمان بسیج عشایری کشور با همکاری سازمان دامپزشکی کشور اولین جشنواره ملی جهادگران عشایری و دامپزشکی را برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس،‌ سرهنگ احمد سعیدی رئیس سازمان بسیج عشایری کشور در آیین رونمایی از پوستر جشنواره اعلام کرد: اولین جشنواره ملی جهادگران عشایری و دامپزشکی با هدف شناسایی،کشف استعداد های برتر،الگوها و ایده ها و تجربیات موفق جهادگران در عرصه های جهادی،محرومیت زدایی تخصصی با رویکرد مسئله محور در مناطق عشایری و روستایی برگزار می‌شود.

وی افزود:‌ همچنین مدت زمان ارسال آثار از ۱۰اردیبهشت لغایت ۲۵اردیبهشت در حوزه های هنری،ادبی،وتخصصی است و در روز ۲۹اردیبهشت همزمان با سالروز دیدار تاریخی عشایر کشور با حضرت امام خمینی(ره)و سالروز تاسیس سازمان بسیج عشایری کشور از آثار برتر رونمایی و از افراد برگزیده تجلیل و قدردانی می شود.

سعیدی خاطر نشان کرد: در سال گذشته سازمان بسیج عشایری کشور با همکاری سازمان دامپزشکی کشور با هدف کمک و تعامل با دولت سیزدهم در 26 استان کشور،اردوهای جهادی در راستای بهره وری دام عشایر،واکسیناسیون سراسری دام عشایر با کمک جهادگران دامپزشک و همچنین آموزش دامداران برگزار کرد. وی ابراز امیدواری کرد همه دستگاهای اجرایی کشور در سال مهار تورم،رشد تولید اهمیت جامعه‌ عشایری را بعنوان یک قشر مولد و تاثیر گذار در بحث امنیت غذایی در نظر گرفته و در کنار سازمان بسیج عشایری،سازمان دامپزشکی ،سازمان امور عشایر و تمامی جهادگران عشایری در راستای تحقق شعار سال که از سوی رهبر فرزانه انقلاب اعلام شد برای به منصه ظهور نشاندن مهار تورم و رشد تولید به معنای واقعی کلمه همدلی و همکاری داشته باشند.

پایان پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *