شاهرود- فرمانده انتظامی شاهرود بابیان اینکه سارقان یک فروشگاه زنجیره ای در شاهرود به دام پلیس افتادند، گفت: این سارقان که به صورت خانوادگی فعالیت داشتند به ۴۰ فقره سرقت اعتراف کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ علی کریمی ظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی شاهرود ضمن بیان اینکه در پی وقوع سرقت‌های متعدد از یک فروشگاه زنجیره‌ای در شاهرود موضوع در دستور کار رسیدگی قرار گرفت، ابراز داشت: بررسی دوربین‌ها نشان داد که این سرقت‌ها در زمان‌های متفاوتی رخ دادند لذا با همکاری کلانتری ۱۲ بسیج شاهرود محل زیر نظر واقع شد.

وی ضمن بیان اینکه اعضای یک خانواده چهارنفری در ساعات مختلف و به دفعات به این فروشگاه مراجعه داشتند، افزود: این افراد با استفاده از یک ساک دستی اقدام به سرقت اقلام می‌کردند که مورد شناسایی قرار گرفتند و عملیات دستگیری آنها آغاز شد.

فرمانده انتظامی شاهرود ضمن بیان اینکه با انجام هماهنگی‌های لازم تمامی این چهار نفر دستگیر شدند، ابراز داشت: برای بررسی بیشتر این خانواده به مقر نیروی انتظامی انتقال یافتند تا مراحل تکمیلی‌تر انجام شود.

کریمی ضمن بیان اینکه این خانواده به انجام ۴۰ مرحله سرقت از فروشگاه اعتراف کردند، تصریح کرد: با تشکیل پرونده، متهمان به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی اضافه کرد: از صاحبان کسب تقاضا می‌شود نسبت به نصب دوربین اقدام کرده و اجناس خود را پایش کنند و در صورت مشاهده سرقت آن را به پلیس گزارش دهند تا موضوع رسیدگی شود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *